Hakkımızda
Play Video

MİSYONUMUZ

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek ambalaj sektöründe söz sahibi olmak.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ

Her Cins Koli, Ofset Baskılı Her Cins Koli ve Kutu,  Baskısız Koli ve Kutu, Taşıma Kolisi, Askılıklı Koli, Ondüla, Kumanya (Ramazan Paketi) Kolisi, Kesimli Kutular, Özel Kesimli Kutular, Arşiv Kolisi vb koli/kutu çeşitleri…

Our Featured Services

Aliquam tincidunt

Praesent sagittis

Donec vel justo id

Yıllanmış tecrübemiz ve kaliteli kağıt, koli, kutu ve ambalaj sektöründe öncü firmamız, her geçen gün yurtiçinde artan müşteri portföyü ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 

Önce insanı hedef alan kalite politkamız sayesinde de sizden gelen olumlu talepler ve eleştirilerle ileriye dönük bir firma olduğumuzun kanıtını sunmaktadır.

 

Firmamız ambalaj sektöründe çok büyük önemli olduğunun bilincinde olarak % 100 geri dönüşümü mümkün olan, doğaya endeksli, ekosisteme hiçbir zararı olmayan hammaddeleri, yani kağıt ve kartonu kullanmaktadır.

 

Özellikle de günümüz dünyasında ön planda tutulması gereken, küresel ısınmayla birlikte yok olmaya yüz tutmuş ekolojik değerlerimizin korunması konusunda çalışanlarımız üstün bir titizlik ve özveriyle çalışmalarını sürdürmektedirler.

Koli üretiminde müşterilerine her cins, her ebat ve kalitede koliyi zamanında teslim etmeyi kendine prensip edinenmiştir.

 

Öztaş Ambalaj kaliteli ve güvenilir personeliyle, koli sevk araçlarıyla siz değerli müşterilerine hızlı hizmeti sunmaya taliptir.

%d blogcu bunu beğendi: